Tabela Çalışmalarımız...

Untitled-2

Tabela Nasıl Hesaplanır?

Yaptırmak istediğiniz tabelanın fiyatı hangi unsurlar dikkate alınarak hesaplanır sizler için listeledik.

  • Tabela genişliği ve yüksekliği
  • Tabelanızın ışıklı veya ışıksız olması
  • Tabela türü (kompozit, alüminyum, pleksi, ahşap vb..)
  • Harflerin kabartmalı veya kabartmasız olması
  • Tabelanın takılacağı il ve ilçe uzaklığı

Ahşap Tabela

 

Uzman kadromuzla ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ürünler sunarak uygun hizmeti sağlamaktayız

Ahşap Tabela Reklam Hizmeti

Tabelanızın hem nostaljik hem de farklı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız en iyi alternatifiniz seçinizi ahşap tabela modelleri arasından yapabilirsiniz. Ahşap tabela reklam hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yerli ve ithal ağaç seçenekleri ile ister modern istenirse de nostalji esintileri oluşturmak mümkün olmaktadır.

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır?

Ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde “meşe, kiraz, çınar, köknar, kestane, sedir” gibi birçok ağaç çeşidi kullanılmaktadır. Her birinin kendine özgü bir karakteri ve görünümü olduğu için, sahip oldukları özelliklere uygun olan durumlarda kullanmak oldukça önemlidir.

Kaliteli görünümlerinin devamlılığını sağlamak adına gerekli bakımların düzenli olarak yapılması çok önem taşımaktadır. Ahşap tabela çeşitleri daha çok doğal görünümü korumaya yönelik ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Ahşap Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genellikle dış mekânlarda kullanılmakta olan ahşap tabelaların, her türlü hava koşuluna dayanıklı olması gerekmektedir. Aksi takdirde zamanla mevsimsel şartlara göre ahşap malzeme üzerinde renk değişikliği, kuruma, çatlama gibi hasarlar oluşabilmektedir.

Bu nedenle de ahşap tabelaların koruyucu cila ve diğer kimyasallarla korunmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Ahşap Tabela Fiyatları Nedir?

Ahşap tabela fiyatı, tabelanın tasarımından üretimine veya montajına kadar çok değişik faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Osmanlı oyma motifleri ve Selçuklu motifleri ile müşterilerimizin isteklerine uygun olarak yön tabelaları, uyarı tabelaları, iç mekân uyarıları, ayaklı ve ayaksız tabelalar gibi büyük bir kullanım alanına sahip olan ahşap tabela reklam hizmeti sunmaktayız.

Ahşap tabelaların tasarımları ve montajları konusunda uzman ekibimizle görüşerek, ahşap tabela örnekleri seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Totem Tabela

 

Fark yaratan, dikkat çekici, kaliteli ve uygun maliyetli totem tabela hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir.

İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur.

Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olmalıdır.

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

İnsanların dikkatini çekmek amacıyla kullanılan totem tabela, herkesin idrak edebileceği şekilde anlaşılır ve dikkat çekici olmalıdır. Bu tabelaların yapımı oldukça zor olduğu için uzmanlık gerektirmektedir. Totem tabela fiyatları ihtiyaç duyulan tabelanın özelliklerine bağlı olarak  yükseklik, montaj yeri zorluğu, ışıklı mı? Işıksız mı? gibi kriterler belirlemektedir. Fiyat vermek gerekirse ortalama 4.000 TL ile 20.000 TL arası farklılık göstermektedir.

Deneyimli kadromuz ve ekonomik fiyatlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıntılı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Işıklı Tabela

 

Işıklı tabelada en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz.

En Kaliteli Işıklı Tabela Hizmetleri

50 seneyi aşkın süredir Türkiye’de kullanılan ışıklı tabelaçok sayıda zemin malzemesinin ışık sistemleri ile kullanılan bir tabela çeşididir.

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma araçları yerleştirilmektedir. İçerisine konulan bu ışık sayesinde, ön kısmında yer alan reklam yazıları kolaylıkla okunabilmektedir.

Zemin malzemelerinin içinde yaygın olarak kullanılan Pleksi Glass’ın en önemli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak bilinen bu malzeme, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi önemlidir. Çünkü gereğinden fazla ince olan malzeme, fazla ısı veya soğuk nedeniyle deformasyon geçirecektir.

Pleksi Tabela

 

Tabela sektöründe her geçen gün popülerliği artan ve gelişim gösteren pleksi tabelalar yeni çıkan tabela sistemlerine rağmen halen yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu sebeple pleksi tabela sistemlerinin bu sektöre katkısı çok büyüktür.

Dayanıklı akrilik malzemeden imal edilen pleksi tabelalar isteğinize göre hem iç mekan hem de dış mekanlarda tabela veya reklam ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Döküm levha şeklinde imal edilen pleksi tabelalar zorlu hava şartlarından dahi etkilenmediği ve ışığı yansıttığı için çok tercih edilen bir tabela türüdür.

Pleksi Tabela Neden Tercih Etmelisiniz?

Pleksi tabelalarda tasarım konusu oldukça esnektir. Profesyonel reklam ajansları müşteri ihtiyaçları ve çevre koşullarını göz önünde bulundurarak bu tasarımları sağlamaktadır.

Işık geçirgenliği sayesinde pek çok farklı kombinasyonda tasarlanarak müşterilerinizin ilgisini çekecek ve gelirinizi arttıracak tabelalara sahip olabilirsiniz.

Birçok ünlü firmanın da tercih ettiği bu tabela türü tüm dünyada halen trenddir. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak tabelalar tasarlanabilmesi yanı sıra küçük işletmeler için de tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Diğer tabela türlerinde olduğu gibi pleksi tabela modellerinde de tasarım büyük önem arz etmektedir.

Bu sebeple kesinlikle tasarım konusunda profesyonel ve alanında yetkin kişilerle çalışılmalıdır. İşletmenizin konumu, rakip firmaların kullandığı reklam modelleri, çevre koşulları vb. birçok faktörü değerlendirerek size uygun tasarım ve fiyatlandırmayı sağlayabilecek kapasiteye sahip reklam ajansları ile çalışmalısınız.

Pleksi tabela fiyatları, modelleri ve tasarım ile ilgili tüm sorularınız için hemen bizimle iletişime geçin.